خدمات حک و برش بوسیله دستگاه لیزر بر روی انواع سطوح غیر فلزی، مانند فیبر ، چوب ، پلکسی و ….


برای سفارش کار و یا ارسال فایل طراحی خود از برگه تماس با ما اقدام بفرمایید.برش لیزری

تکنولوژی است که در آن با لیزر مواد مختلف را با دقت زیاد ،سرعت بالا و با قدرت زیادی برش می دهد. به دلیل قطر کم لیزر، برش لیزری برش بسیار دقیقی بوده و هیچ گونه خطایی ندارد. در اغلب موارد، تنها نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد نوع جنس ماده است. زیرا سطح برخی مواد پس از برش لیزر کمی می سوزد.

حکاکی

نام و نشان تجاری یک محصول بر روی بدنه آن ، ساخت انواع تندیس ها با استفاده از حکاکی لیزری ، ایجاد نقش و نگار بر روی انواع پارچه ، چرم ، چوب، کاغذ و کارت و بسیاری از اجسام دیگر از جمله مزیت هایی است که دستگاه های حکاکی لیزری برای ما فراهم می‌کنند. علاوه بر این با استفاده از دستگاه های صنعتی امکان در اختیار داشتن محصول نهایی با کیفیت بالا و مقبولیت بیشتر به راحتی فراهم می‌گردد.

 

با دستگاه لیزر به راحتی می‌توان متریال هایی مثل چوب، پلکسی ، پارچه ، چرم و نمد را به هر شکل برش داده و با کمترین هزینه و زمان به طرح مد نظر خود برسید ، کاری که اگر بخواهیم با دست و یا هر وسیله ای جز لیزر انجام بدهیم بسیار سخت  و تا حدودی غیر ممکن است.

خدمات برش لیزر بسیار پر کابرد است تولید کنندگان در هر شغلی میتوانن از این خدمات بهره مند شوند خدمات برش لیزر به راحتی هر چه تمام تر هرمتریالی را برش میدهد و باعث سهولت در ساخت نیز میشود برش لیزری و یا همان خدمات برش لیزر به شما در تولیید محصولاتتان کمک فراوانی میکند به طوری که شما با این نوع خدمات هزینه نیروی انسانی را کاهش می دهیدو باعث ارزان تر شدن محصولتان میگردید و میتوانید با دیگر رقبای خود رقابت کنید